Nasz bestseller

PODUSZKA PUCHOWA VIP BATYSTOWA UNIWERSALNA BIAŁA

Polecane!
  • PODUSZKA VIP BATYSTOWA
  • Spełnia najwyższe oczekiwania
  • Seria luksusowych poduszek przewyższająca wszelkie oczekiwania!
  • PODUSZKA PUCHOWA VIP BATYSTOWA UNIWERSALNA BIAŁA
  • PODUSZKA PUCHOWA VIP BATYSTOWA UNIWERSALNA BIAŁA
  • PODUSZKA PUCHOWA VIP BATYSTOWA UNIWERSALNA BIAŁA
  • PODUSZKA PUCHOWA VIP BATYSTOWA UNIWERSALNA BIAŁA
  • PODUSZKA PUCHOWA VIP BATYSTOWA UNIWERSALNA BIAŁA
129,00 zł - 490,00 zł
/ szt.

PODUSZKA VIP!

Spełnia najwyższe oczekiwania

Seria luksusowych poduszek puchowych przewyższająca wszelkie oczekiwania!

Co wyróżnia poduszki puchowe z serii VIP ? 

Wypełnienie: luksusowy biały puch gęsi polskiej. Puch ten wyróżnia się niezwykłą lekkością i sprężystością oraz delikatnością dla twojej głowy. 

Tkanina: Cienki, miękki, lekko prześwitujący batyst bawełniany. Utkany specjalnie do wyrobów z puchem – wyjątkowa gęstość tkania sprawia, że nawet najdrobniejsze cząsteczki nie wydostają się na zewnątrz.

 Gwarantujemy kolorowe sny!

 


 

rozmiar 40x40, 50x50, 65x65, 40x60, 50x60, 50x70, 50x75, 50x80, 70x80, 80x80
kolor biały
wysokość poduszki uniwersalna
tkanina wyjątkowo delikatny batyst bawełniany zachowujący właściwości antyalergiczne (bawełna 100%) 
wypełnienie 100% puch gęsi białej polskiej, klasa A1, sprężystość puchu 700 CUIN
waga wypełnienia 40x40- 230 gramów, 50x50- 360 gramów, 65x65- 600 gramów, 40x60- 340 gramów, 50x60- 430 gramów, 50x70- 500 gramów, 50x75- 535 gramów, 50x80- 570 gramów, 70x80- 800 gramów, 80x80- 920 gramów
wykonanie podwójny szew, delikatna lamówka
pielęgnacja czyścić w wyspecjalizowanych zakładach, wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych
opakowanie transparentna oddychająca torba, materiałowo-foliowa
gwarancja 2 letnia gwarancja producenta. 14 dni na zwrot towaru
inne poduszka antyalergiczna
pochodzenie puchu Polska
wyprodukowano Polska

 


 

 W jaki sposób przygotowujemy wsad do naszych wyrobów?

 Naszym celem jest osiągniecie pełnej sterylności i jak najlepszej sprężystości puchu i pierza. Rzecz pierwsza- to sortowanie. Oddzielamy duże pióra od mniejszych lub w przypadku puchu - izolujemy pierze od puchu. Następnie puch lub pierze są prane wodnie. Następuje oczyszczenie i usunięcie cząstek nie nadających się do użytku. Kolejny krok, to suszenie w wysokiej temperaturze (120 stopni). Dzięki temu wsad jest sterylny, a puch otwiera się, dzięki czemu uzyskuje znakomitą sprężystość. Ostatni etap to odpylanie, więc mechaniczne usunięcie ewentualnego kurzu. Efekt? Czysty, sprężysty i antyalergiczny wsad :)

Czy nasze kołdry są pikowane?

Niezupełnie. Stosujemy trudniejsze ale lepsze rozwiązania. Nasze kołdry są uszyte w technologii kasetonowej. W miejscu gdzie w kołdrze pikowanej jest szew, my stosujemy wewnętrzną siateczkę. Dzięki temu nie ma tzw. "zimnej strefy" a puch się nie przemieszcza. Takie inlety stosujemy zarówno w nowych produktach jak i przy usłudze renowacji.

Nasze produkty wszystkie są antyalergiczne!

Staramy się aby wszystkie nasze wyroby były antyalergiczne. Poniżej dowiesz się o potrójnej ochronie, jaką zastosowaliśmy, aby pozbawić alergenów naszą kołdrę i co to oznacza.

1. gęściej utkana bawełna. Dzięki dobraniu specjalnie gęsto utkanej bawełny okalającej puch (153 nici / cm2), hamujemy proces przedostawania się pyłków, kurzu i roztoczy do wnętrza kołdry. Tym samym będąc alergikiem możesz znacznie wydłużyć okres, po którym kołdrę trzeba będzie oddać do czyszczenia, prania i odpylania.

2. puch odpylony i wyprany - sterylnie czysty Dzięki obróbce pierza i puchu usunięte zostają pyłki, zanieczyszczenia, tłuszcz i nieprzyjemny zapach, a suszenie w wysokiej temperaturze zabija roztocza i inne drobnoustroje. Proces ten poprawia właściwości izolacyjne, lekkość, a także sprawia, że puch nie powoduje reakcji alergicznych. Surowiec po obróbce termicznej jest czysty, bardziej sprężysty i ma ładny zapach. Ponadto, co jest dla Ciebie najważniejsze, jest pozbawiony alergenów.

3. odpowiedni wkład. Na etapie pozyskiwania odpowiedniego surowca, staramy się by były to puch i pierze najwyższej jakości. Pozyskujemy wyłącznie surowiec świeży, kupując pierze od rolników na terenie Polski i innych krajów europejskich.

Co to oznacza?

Czytając o naszej potrójnej ochronie być może zastanawiasz się, czy wystarczy ona do zapewnienia Tobie komfortowego snu bez kłopotów z alergią. Otóż jesteśmy przekonani, że tak. Jeśli jednak będzie inaczej, możesz w ciągu 14 dni zwrócić nam kołdrę, a my oddamy Ci pieniądze.

 

Dlaczego warto kupić u nas kołdry i poduszki? 

Jako jedyni w Polsce posiadamy trzy prestiżowe certyfikaty zapewniające o najwyższej jakości produktu oraz o humanitarnym traktowaniu zwierząt. 

 Czym jest RDS?

Responsible Down Standard to niezależny, dobrowolny i globalny standard dotyczący odpowiedzialnego pozyskiwania puchu. Norma RDS została opracowywana przy wsparciu grup działających na rzecz ochrony praw zwierząt, ekspertów branżowych i sprzedawców detalicznych. Standard ten zapewnia kontrolę pochodzenia produktu na każdym etapie, począwszy od farmy, a kończąc na samym produkcie. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że puch oraz pierze znajdujące się w wybranych przez nich produktach posiada certyfikat RDS. Certyfikat ten zapewnia, że puch i pierze pochodzą z kaczek i gęsi, które były dobrze traktowane. Oznacza to zapewnienie im odpowiednich warunków przez cały okres hodowli, od pisklęcia do uboju. Ptaki nie cierpią także z powodu bólu i strachu, nie są przymusowo karmione, ani nie pozyskuje się surowca od żywych ptaków.

Czym jest DOWNPASS? 

DOWNPASS opiera się na standardach określonych w Europejskiej Konwencji o Ochronie Zwierząt Hodowlanych, dotyczącej prawidłowego chowu zwierząt i różnych wymogów jakościowych w odniesieniu do piór i puchu .DOWNPASS jednoczy kryteria kontroli etycznej i jakościowej, dokumentując pochodzenie (identyfikowalność) piór i puchu od ptactwa wodnego (kaczek i gęsi), używanego jako materiał wypełniający do odzieży, sprzętu outdoorowego i pościeli. Dzięki certyfikatowi DOWNPASS, zarówno gotowe produkty (np. puchowe kurtki, kołdry, poduszki), jak i pojemniki transportujące puch i pierze (na przykład pakowane w worki) można prześledzić aż do końca łańcucha kontroli. Oprócz kontroli pochodzenia materiału wypełniającego, produkty DOWNPASS również podlegają dodatkowej kontroli jakości. Produkty są kupowane od sprzedawców detalicznych i sprawdzane przez akredytowany instytut badawczy pod nadzorem notariusza. Kontrola ta ma na celu ustalenie, czy skład  jest zgodny z obowiązującymi wymogami dotyczącymi etykietowania (np. DIN EN 12934 lub porównywalne krajowe / międzynarodowe wymagania dotyczące etykietowania). W szczególności sprawdzają, czy proporcja puchu i piór określonych na etykiecie jest prawidłowa.
Naruszenie etycznych i / lub jakościowych kryteriów kontroli wypełnień w systemie DOWNPASS powoduje natychmiastowe wszczęcie postępowania dyscyplinarnego i może doprowadzić do cofnięcia pieczęci pod nadzorem notariusza.

W jaki sposób PUCHLAND odnosi korzyści z posiadania tych certyfikatów?

Dobro zwierząt jest najwyższym priorytetem firmy PUCHLAND. Puch używany do naszych produktów jest więc staranie wybierany, aby mieć pewność, że pochodzi od dostawców, którzy przestrzegają surowych norm odpowiedzialnego traktowania zwierząt. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że puch oraz pierze znajdujące się w wybranych przez nich produktach spełnia najwyższe normy.

Tabela porównawcza poduszek
Kolekcja poduszek Tkanina Rodzaj wypełnienia Klasa puchu Sprężystość puchu
Classic 100%  bawełna 10% puch, 90% pierze (kacze/gęsie) klasa A3 250 CUIN
Standard 100%  bawełna 30% puch, 70% pierze gęsie klasa A1 450 CUIN
Silver Syberyjska 100%  bawełna 60% puch, 40% pierze gęsie klasa A1 500 CUIN
VIP Batystowa batyst 100%  bawełna 100% puch gęsi polskiej klasa A1 700 CUIN
Royal satyna 100%  bawełna 100% puch gęsi lęgowej polskiej klasa A1 900 CUIN

 

 

Parametry techniczne:
Sprężystość
Sprężystość
700 CUIN
Tkanina
Tkanina
Wyjątkowo delikatny batyst bawełniany zachowujący właściwości antyalergiczne (bawełna 100%)
Wkład
Wkład
100% puch biały gęsi polskiej, klasa A1
Waga wsadu
Waga wsadu
40x40- 230 gramów
,
50x50- 360 gramów
,
65x65- 600 gramów
,
40x60- 340 gramów
,
50x60- 430 gramów
,
50x70- 500 gramów
,
50x75- 535 gramów
,
50x80- 570 gramów
,
70x80- 800 gramów
,
80x80- 920 gramów
Wykończenie
Wykończenie
Podwójny szew, delikatna lamówka

24 miesiące

24 miesiące
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Poradnik zakupowy

2020-01-14

Czym różni się puch od pierza?

Czym różni się puch od pierza?
Kupując poduszkę z naturalnym wypełnieniem, zazwyczaj stajemy przed wyborem między tą z puchu a tą z pierza. Warto znać cechy obu tych wypełnień, by finalnie zdecydować się na produkt najbardziej dopasowany do naszych potrzeb.
2020-03-12

Jaka pozycja podczas snu jest najzdrowsza?

Jaka pozycja podczas snu jest najzdrowsza?
Pozycja w jakiej śpimy wpływa na nasze uczucia jakie towarzyszą nam tuż po przebudzeniu. Dodatkowo ma wpływ na nasze zdrowie. Na sen poświęcamy średnio 1/3 doby. Warto, by w tym czasie nasze całe ciało miało odpowiednią pozycję.
2020-04-16

Ekskluzywna kołdra puchowa batystowa – co ją wyróżnia?

Ekskluzywna kołdra puchowa batystowa – co ją wyróżnia?
Dziś przybliżamy temat kołder puchowych batystowych. Zobacz, jakie są ich zalety i dlaczego uznajemy je za ekskluzywne. A jeżeli ta nazwa brzmi obco, to wyjaśnimy także, czym jest ów batyst.
2020-07-10

Kołdry i poduszki – zalety puchu gęsiego

Kołdry i poduszki – zalety puchu gęsiego
Puch gęsi ma wiele zalet, które staramy się propagować i rozsławiać. W tym artykule zebraliśmy je wszystkie – zarówno te bardzo oczywiste, jak i te mniej. Wskazujemy też, dlaczego warto spać na poduszce puchowej i pod puchową kołdrą, oraz jak kupować, by kupić dobrze.
Opinie naszych klientów
5/5
Iwona, Sokołów Podlaski
Poduszki rewelacyjne, pół roku użytkowania i poduszki nie zmieniły swojej sprężystości ani wyglądu. Są bardzo wygodne, Moja uwaga- proszę uważnie dobierać wysokość poduszek, ponieważ nawet te niskie, są wysokie i sprężyste:) Polecam w 100%
5/5
Anna, Ilawa
Bardzo dobra jakość
5/5
Krystyna, Warszawa
wysokiej jakości produkt, polecam.
5/5
Magda, Gdynia
Super mięciutka, córka ja uwielbia.
5/5
Piotr, Warszawa
Utrzymuje kształt ,świetnie się śpi ,polecam
5/5
Dorota, Warszawa
Bardzo dobra i wygodna poduszka za dobrą cenę. Polecam!!!
5/5
Dorotka, Gorzów Wielkopolski
POLECAM,zgodne z opisem,poduszki mięciutkie,puchowe jesteśmy bardzo zadowoleni pozdrawiam
5/5
Katarzyna, Kildare Town
Poduszka warta swojej ceny. Delikatnie otula twarz a przy tym jest sprezysta i daje odpowiednie podparcie. Jak dla mnie poduszka idealna.
5/5
Jerzy, Chróstnik
Dobra jakość i dobre spanko.
5/5
Andrzej, Prudnik
wspaniała
5/5
Marek, Opole
Nie oddam tej poduszki nikomu. Wreszcie dobrze się wyspiam
5/5
Anna, Warsawa
Super się na niej śpi
5/5
Wioletta Suzdalewicz, Bielsko-Biała
Poduszki idealnie się sprawdzają.Mięciutkie bardzo miła w dotyku .Polecam zakup.Idealna dla każdego aby poprawić sobie komfort spania.
5/5
Ewa, Nowy Sącz
Rzeczywiście kładąc głowę wtapiam się jest cudownie miękko, Tylko mam pytanie towary u Was są bardzo. drogie czym różni się poduszka kupiona u Was a innym sklepem gdzie sprzedają i szyją takie rzeczy za poduszkę można zapłacić niecałe 100 zł
5/5
Urszula, Oborniki Śląskie
Miękka przyjemna i chce się spać.
5/5
Jolanta, Tychy
Poduszka z najwyższej półki, bardzo miękka i puszysta, dobrze się układa w czasie spania.
5/5
Mirosław, Warszawa
ok
5/5
Maciej, Księginice
Bardzo dobry produkt. Dostawa expresowa. Brawo.
5/5
Anna, TARNOWSKIE GÓRY
Poduszka wykonana bardzo dobrze, wygodna.
5/5
Marek, Kraków
ok
5/5
Joanna, Michałów-Grabina
Rewelacja, bardzo wysoka jakość
5/5
Arlena, Pępowo
Poduszka dostosowuje się do głowy.
5/5
Agnieszka, Zielona Góra
Śpi się cudownie na tych poduszkach. Polecam
5/5
Wojciech, Pszczyna
Bardzo fajna poduszka.
5/5
Zdzisław, Warszawa
Z poduszki jestem bardzo zadowolony. Wymagała wprawdzie kilkudniowego wietrzenia, ale jest ok.
5/5
Grzegorz, Wołczyn
Bardzo dobre
5/5
Honorata, Drohiczyn
super
5/5
Grażyna, Łódź
Bardzo wygodna polecam
5/5
Walentyna, STĘŻYCA
Poduszka spełniła moje oczekiwania.
5/5
Hanna, Pultusk
Polecam sprzedawce
5/5
Agnieszka, Jastrzębie-Zdrój
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Poduszka jest sprężysta i bardzo miękka. Starannie wykonana. Wysyłka ekspresowa.
5/5
ANNA, WARSZAWA
Luksusowa i bardzo wygodna poduszka. Naprawdę warta swoich pieniędzy.
5/5
Bożena, Zabrze
Miła mięciutka podusia
5/5
Elżbieta, Biłgoraj
Bardzo wygodna poduszka
5/5
Barbara, Michałówek Gmina Wiązowna
Super
5/5
Anna, Wrocław
Tego właśnie szukałam. Niskiej, a jednocześnie zapewniającej elastyczne podparcie poduszki. Sama przyjemność.
5/5
Marcin, Rososzyca
Super poduszka solidna firma polecam
5/5
Renata, Żyrardów
Bardzo dobra jakość produktu, na uwagę zasługuje wysoka sprężystość poduszki.
5/5
Marzena, Warszawa
Doskonala jakosc zakupionego produktu oraz bardzo szybka realizacja zamowienia. Gratulacje, tak powinna wygladac obsluga sprzedazy on line.
5/5
Łukasz, Myślibórz
Najwygodniejsza poduszka. Kolejny produkt Puchland i 100% zadowolenia. Polecam
5/5
Liliana, GDYNIA
Bardzo dobra jakość produktu, estetyczne opakowanie, błyskawiczna dostawa. Firma jest godna zaufania - polecam.
5/5
Izabela, Kraków
Miękka i naprawdę puch. Polecam
5/5
Auto, Gryfino
Zdecydowanie polecam.
5/5
Magdalena, Nisko
Poduszka jest super. Córka zadowolona. Polecam
5/5
KINGA, TRZCIANKA
REWELACJA!!! TO KOLEJNE ZAMÓWIENIE I NA PEWNO NIE OSTATNIE:)
5/5
Zofia, Smolnica
Jest swietna
5/5
Zofia, Smolnica
Super jakosc
5/5
Zofia, Smolnica
świetny zakup zamierzam kupić jeszcze dwie
5/5
Renowacja
od20

Zamów renowację pościeli

Zadbaj o swoją pościel i umów się z nami na czyszczenie! To proste - wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a nasz konsultant do Ciebie zatelefonuje. Możliwy odbiór od Państwa i dostawa do domu za pośrednictwem kuriera. Renowacja zawiera wymianę inletu oraz czyszczenie wkładu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 732 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-10-30
Szybka przesyłka, dobrze zapakowana, polecam
2020-10-30
Polecam. Wszystko jak najbardziej w porządku. :)
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel