Nowość

KRÓLEWSKA PODUSZKA PUCHOWA ROYAL 5 GWIAZDEK 40x40 WYSOKA BIAŁA

Polecane!
  • Royal znaczy królewski!
  • Seria ekskluzywnych poduszek spotykanych tylko w 5 gwiazdkowych hotelach.
  • KRÓLEWSKA PODUSZKA PUCHOWA ROYAL 5 GWIAZDEK 40x40 WYSOKA BIAŁA
  • KRÓLEWSKA PODUSZKA PUCHOWA ROYAL 5 GWIAZDEK 40x40 WYSOKA BIAŁA
  • KRÓLEWSKA PODUSZKA PUCHOWA ROYAL 5 GWIAZDEK 40x40 WYSOKA BIAŁA
  • KRÓLEWSKA PODUSZKA PUCHOWA ROYAL 5 GWIAZDEK 40x40 WYSOKA BIAŁA
  • KRÓLEWSKA PODUSZKA PUCHOWA ROYAL 5 GWIAZDEK 40x40 WYSOKA BIAŁA
  • KRÓLEWSKA PODUSZKA PUCHOWA ROYAL 5 GWIAZDEK 40x40 WYSOKA BIAŁA
  • KRÓLEWSKA PODUSZKA PUCHOWA ROYAL 5 GWIAZDEK 40x40 WYSOKA BIAŁA
  • KRÓLEWSKA PODUSZKA PUCHOWA ROYAL 5 GWIAZDEK 40x40 WYSOKA BIAŁA
Kod produktu: ROY4040-3-1
Gwarancja: 24 miesiące
356,00 zł
/ szt.
712 pkt.
35.60 pkt.

Royal znaczy królewski!

Seria ekskluzywnych poduszek puchowych spotykanych tylko w 5 gwiazdkowych hotelach.

Firma „Puchland” z dumą pragnie Państwu przedstawić produkt o najwyższej jakości. Jako jedyni w Polsce podjęliśmy współpracę z renomowaną na zachodnim rynku firmą Sanders, wiodącą w produkcji materiałów wsypowych do pierza i puchu. Stworzyliśmy dla osób doceniających najwyższą jakość serię produktów pościelowych o nazwie Royal. Produkty te odznaczają się perfekcyjną dbałością o każdy detal. Do uszycia poduszki użyto gęsto tkanej, satyny wyglądem przypominającej jedwab. Podczas tkania wykorzystano specjalny splot delikatnych nici dzięki czemu poduszka jest bardzo lekka i antyalergiczna (153 nitki/cm²).Uwieńczeniem i dekoracją produktu jest delikatna satynowa lamówka. Jako wypełnienia użyliśmy ekskluzywny puch gęsi białej lęgowej. Puch wyróżnia się niezwykłą lekkością i sprężystością, z zachowaniem walorów cieplnych.

 Gwarantujemy królewskie sny!

 


 

rozmiar 40x40, 70x80
kolor biały
wysokość poduszki wysoka
tkanina satyna gęsto tkana z zewnętrznej strony przypominająca jedwab (100% bawełna)
wypełnienie 100% puch gęsi białej lęgowej, klasa A1, sprężystość puchu 900 CUIN
waga wypełnienia 40x40- 200 gramów, 70x80- 700 gramów
wykonanie podwójny szew, satynowa lamówka ze wzorem
pielęgnacja czyścić w wyspecjalizowanych zakładach, wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych
opakowanie transparentna oddychająca torba, materiałowo-foliowa
gwarancja 2 letnia gwarancja producenta. 14 dni na zwrot towaru
inne poduszka antyalergiczna
pochodzenie puchu Polska
wyprodukowano Polska

 


 

 W jaki sposób przygotowujemy wsad do naszych wyrobów?

 Naszym celem jest osiągniecie pełnej sterylności i jak najlepszej sprężystości puchu i pierza. Rzecz pierwsza- to sortowanie. Oddzielamy duże pióra od mniejszych lub w przypadku puchu - izolujemy pierze od puchu. Następnie puch lub pierze są prane wodnie. Następuje oczyszczenie i usunięcie cząstek nie nadających się do użytku. Kolejny krok, to suszenie w wysokiej temperaturze (120 stopni). Dzięki temu wsad jest sterylny, a puch otwiera się, dzięki czemu uzyskuje znakomitą sprężystość. Ostatni etap to odpylanie, więc mechaniczne usunięcie ewentualnego kurzu. Efekt? Czysty, sprężysty i antyalergiczny wsad :)

Czy nasze kołdry są pikowane?

Niezupełnie. Stosujemy trudniejsze ale lepsze rozwiązania. Nasze kołdry są uszyte w technologii kasetonowej. W miejscu gdzie w kołdrze pikowanej jest szew, my stosujemy wewnętrzną siateczkę. Dzięki temu nie ma tzw. "zimnej strefy" a puch się nie przemieszcza. Takie inlety stosujemy zarówno w nowych produktach jak i przy usłudze renowacji.

Nasze produkty wszystkie są antyalergiczne!

Staramy się aby wszystkie nasze wyroby były antyalergiczne. Poniżej dowiesz się o potrójnej ochronie, jaką zastosowaliśmy, aby pozbawić alergenów naszą kołdrę i co to oznacza.

1. gęściej utkana bawełna. Dzięki dobraniu specjalnie gęsto utkanej bawełny okalającej puch (153 nici / cm2), hamujemy proces przedostawania się pyłków, kurzu i roztoczy do wnętrza kołdry. Tym samym będąc alergikiem możesz znacznie wydłużyć okres, po którym kołdrę trzeba będzie oddać do czyszczenia, prania i odpylania.

2. puch odpylony i wyprany - sterylnie czysty Dzięki obróbce pierza i puchu usunięte zostają pyłki, zanieczyszczenia, tłuszcz i nieprzyjemny zapach, a suszenie w wysokiej temperaturze zabija roztocza i inne drobnoustroje. Proces ten poprawia właściwości izolacyjne, lekkość, a także sprawia, że puch nie powoduje reakcji alergicznych. Surowiec po obróbce termicznej jest czysty, bardziej sprężysty i ma ładny zapach. Ponadto, co jest dla Ciebie najważniejsze, jest pozbawiony alergenów.

3. odpowiedni wkład. Na etapie pozyskiwania odpowiedniego surowca, staramy się by były to puch i pierze najwyższej jakości. Pozyskujemy wyłącznie surowiec świeży, kupując pierze od rolników na terenie Polski i innych krajów europejskich.

Co to oznacza?

Czytając o naszej potrójnej ochronie być może zastanawiasz się, czy wystarczy ona do zapewnienia Tobie komfortowego snu bez kłopotów z alergią. Otóż jesteśmy przekonani, że tak. Jeśli jednak będzie inaczej, możesz w ciągu 14 dni zwrócić nam kołdrę, a my oddamy Ci pieniądze.

 

Dlaczego warto kupić u nas kołdry i poduszki? 

Jako jedyni w Polsce posiadamy trzy prestiżowe certyfikaty zapewniające o najwyższej jakości produktu oraz o humanitarnym traktowaniu zwierząt. 

 Czym jest RDS?

Responsible Down Standard to niezależny, dobrowolny i globalny standard dotyczący odpowiedzialnego pozyskiwania puchu. Norma RDS została opracowywana przy wsparciu grup działających na rzecz ochrony praw zwierząt, ekspertów branżowych i sprzedawców detalicznych. Standard ten zapewnia kontrolę pochodzenia produktu na każdym etapie, począwszy od farmy, a kończąc na samym produkcie. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że puch oraz pierze znajdujące się w wybranych przez nich produktach posiada certyfikat RDS. Certyfikat ten zapewnia, że puch i pierze pochodzą z kaczek i gęsi, które były dobrze traktowane. Oznacza to zapewnienie im odpowiednich warunków przez cały okres hodowli, od pisklęcia do uboju. Ptaki nie cierpią także z powodu bólu i strachu, nie są przymusowo karmione, ani nie pozyskuje się surowca od żywych ptaków.

Czym jest DOWNPASS? 

DOWNPASS opiera się na standardach określonych w Europejskiej Konwencji o Ochronie Zwierząt Hodowlanych, dotyczącej prawidłowego chowu zwierząt i różnych wymogów jakościowych w odniesieniu do piór i puchu .DOWNPASS jednoczy kryteria kontroli etycznej i jakościowej, dokumentując pochodzenie (identyfikowalność) piór i puchu od ptactwa wodnego (kaczek i gęsi), używanego jako materiał wypełniający do odzieży, sprzętu outdoorowego i pościeli. Dzięki certyfikatowi DOWNPASS, zarówno gotowe produkty (np. puchowe kurtki, kołdry, poduszki), jak i pojemniki transportujące puch i pierze (na przykład pakowane w worki) można prześledzić aż do końca łańcucha kontroli. Oprócz kontroli pochodzenia materiału wypełniającego, produkty DOWNPASS również podlegają dodatkowej kontroli jakości. Produkty są kupowane od sprzedawców detalicznych i sprawdzane przez akredytowany instytut badawczy pod nadzorem notariusza. Kontrola ta ma na celu ustalenie, czy skład  jest zgodny z obowiązującymi wymogami dotyczącymi etykietowania (np. DIN EN 12934 lub porównywalne krajowe / międzynarodowe wymagania dotyczące etykietowania). W szczególności sprawdzają, czy proporcja puchu i piór określonych na etykiecie jest prawidłowa.
Naruszenie etycznych i / lub jakościowych kryteriów kontroli wypełnień w systemie DOWNPASS powoduje natychmiastowe wszczęcie postępowania dyscyplinarnego i może doprowadzić do cofnięcia pieczęci pod nadzorem notariusza.

W jaki sposób PUCHLAND odnosi korzyści z posiadania tych certyfikatów?

Dobro zwierząt jest najwyższym priorytetem firmy PUCHLAND. Puch używany do naszych produktów jest więc staranie wybierany, aby mieć pewność, że pochodzi od dostawców, którzy przestrzegają surowych norm odpowiedzialnego traktowania zwierząt. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że puch oraz pierze znajdujące się w wybranych przez nich produktach spełnia najwyższe normy.

Tabela porównawcza poduszek 
Kolekcja poduszek Tkanina Rodzaj wypełnienia Klasa puchu Sprężystość puchu
Classic 100%  bawełna 10% puch, 90% pierze (kacze/gęsie) klasa A3 250 CUIN
Standard 100%  bawełna 30% puch, 70% pierze gęsie klasa A1 450 CUIN
Silver Syberyjska 100%  bawełna 60% puch, 40% pierze gęsie klasa A1 500 CUIN
VIP Batystowa batyst 100%  bawełna 100% puch gęsi polskiej klasa A1 700 CUIN
Royal satyna 100%  bawełna 100% puch gęsi lęgowej polskiej klasa A1 900 CUIN

 

 

Parametry techniczne:
Sprężystość
Sprężystość
900 cuin
Tkanina
Tkanina
Satyna gęsto tkana z zewnętrznej strony przypominająca jedwab (100% bawełna)
Wkład
Wkład
100% puch gęsi białej lęgowej, klasa A1
Waga wsadu
Waga wsadu
40x40- 200 gramów
,
70x80- 700 gramów
Wykończenie
Wykończenie
Podwójny szew, satynowa lamówka ze wzorem

24 miesiące

24 miesiące
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Poradnik zakupowy

2020-03-12

Jaka pozycja podczas snu jest najzdrowsza?

Jaka pozycja podczas snu jest najzdrowsza?
Pozycja w jakiej śpimy wpływa na nasze uczucia jakie towarzyszą nam tuż po przebudzeniu. Dodatkowo ma wpływ na nasze zdrowie. Na sen poświęcamy średnio 1/3 doby. Warto, by w tym czasie nasze całe ciało miało odpowiednią pozycję.
2020-07-10

Zadbaj o zdrowy sen i wybierz odpowiednią poduszkę. Poradnik.

Zadbaj o zdrowy sen i wybierz odpowiednią poduszkę. Poradnik.
Indywidualne dopasowanie poduszki jest bardzo istotne dla zdrowego snu. Powinniśmy ją dobierać do pozycji, w której śpimy, swojej sylwetki, rozmiaru łóżka i upodobań. Nie jest to trudne, a jeżeli ktoś szuka poduszki uniwersalnej, to i taką znajdzie.
2020-07-24

Jak wybrać poduszkę idealną? Na co zwracać uwagę?

Jak wybrać poduszkę idealną? Na co zwracać uwagę?
Czy poduszka idealna istnieje? Oczywiście! Każdy może dopasować do swoich potrzeb taką, na której będzie wygodnie i zdrowo spać oraz odpoczywać. Jednak ten ideał zawsze jest czymś innym, bo każdy z nas jest inny. Jeżeli właśnie poszukujesz tej jedynej dla siebie, przeczytaj koniecznie nasze porady!
2020-09-28

Dlaczego wysokiej jakości kołdra i poducha to dobra inwestycja?

Dlaczego wysokiej jakości kołdra i poducha to dobra inwestycja?
Kupując dobrej jakości pościel z pierza lub puchu, chcemy, by służyła przez lata. I tak będzie, jeżeli jest ona naprawdę dobrze wykonana. Nasze wyroby testujemy od 1990 roku, więc wiemy, co to długowieczność i jak tworzyć pościel, która będzie Twoją dobrą inwestycją.
Opinie naszych klientów
5/5
Janina, Wałcz
Obsługa pełen profesjonalizm. Dziękuję. Jakość towaru ekskluzywna , zgodnie z opisem - na jaśku śpi się lekko i wygodnie. W perspektywie czasowej mam nadzieję nic się nie zmieni z jaśkiem.
5/5
Ewelina, Lubin
Produkt z najwyższej półki :) mam cały komplet pościeli i jestem zachwycona. Polecam wszystkim miłośnikom luksusu !!! Obsługa sprzedaży i wysyłki na najwyższym poziomie.
5/5
Ewelina, Lubin
Zdecydowanie polecam!!! Produkt ekstra, obsługa ekstra!!! Aby wszyscy sprzedający cechowali sie takim produktem i profesjonalną obsługa!!!
5/5
Marlena, Chojnice
Poduszka spełnia oczekiwania. Bardzo wygodna
5/5
Joanna, Katowice
Ta poduszka w porównaniu z innymi to jest niebo a ziemia! Jest warta każdej wydanej złotówki - zamówiłam ją do przetestowania i teraz na pewno dokupię cały komplet. Serdecznie polecam niezdecydowanym.
5/5
Jagoda, Zielona Gora
Poduszka jest super. Miekka sprezysta i bardzo wygodna. To byl bardzo dobry zakup.
5/5
Izabela, Tłokinia Kościelna
Poduszka wykonana z przepięknego materialù. Bardzo wygodna.
5/5
Hanna, Pruszcz Gdański
Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.to kolejny zakup takiej kołdry i poduszki, bardzo polecam.
5/5
Tomasz, Warszawa
Poduszka royal jest super. Kupiłem ją dla siebie ale mam już zamówienie od żony na taką samą, a właściwie to muszę kupić dla siebie, bo żona mi zabrała i nie chce oddać.
5/5
Piotr, Natalin
Bardzo polecam poduszki robia ogromna roznice sa miekkie...bardzo sprezyste, raz sie na ich przespisz nie bedziesz myslal o spaniu na innych poduszkach wczesniej zamowilem Luxury Hungarian Goose i sie chowaja z tymi Royal z Puchland. Dla mnie najlepsze poduszki jakie kiedykolwiek mialem.
5/5
Małgorzata, Sadlinki
Produkty godne polecenia
5/5
Marian, Limanowa
10 pkt. Pozdrawiam serdecznie.
5/5
Grażyna, Bogoria
Super produkt. Poduszka bardzo wygodna, komfort snu - bajka. Polecam wszystkim, produkt wart swojej ceny. Polecam
5/5
Krystyna, Pągowiec
Poduszka super. Obsługa sklepu również.
5/5
Waldemar, Gliwice
Jestem bardzo zadowolona z zakupionych poduszek. Myślę że nie jest to mój ostatni zakup. Pozdrawiam Monika
5/5
Joanna, Wrocław
Nie wyobrażalna miękkość
5/5
Grzegorz, Kwidzyn
Na taką poduszkę właśnie czekałem (wyleczyła mnie z kontuzji karku).
5/5
Joanna, Wrocław
Mięciutka bardzo, a przy dużych wymiarach miło otacza, wersja wysoka nie byłaby przesadą !
5/5
Marek, Kraków
ok
5/5
Marek, Kraków
ok
5/5
Marek, Kraków
ok
5/5
Beata, Katowice
Super produkt. Zgodny z opisem.
5/5
Maciej, Warszawa
Idealnie miękka ! Szczerze polecam choć się bałem wydać taką kwotę ale warto. Zaraz zamówię drugą bo żona mi ją zabiera w nocy.
5/5
Renowacja
od20

Zamów renowację pościeli

Zadbaj o swoją pościel i umów się z nami na czyszczenie! To proste - wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a nasz konsultant do Ciebie zatelefonuje. Możliwy odbiór od Państwa i dostawa do domu za pośrednictwem kuriera. Renowacja zawiera wymianę inletu oraz czyszczenie wkładu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 724 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-12-11
wszystko sprawnie i szybko,otrzymałam kołdrę następnego dnia po zamówieniu
2020-12-15
Bardzo szybko i sprawnie przebiegała obsługa zamówienia. Towar wg opisu miał dotrzeć we wtorek, a kurier dostarczył już w sobotę. Bardzo miłe zaskoczenie. Polecam
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel