Missing

Gwarancje i zwroty Dodane 18.01.2016

Kupując pościel w naszym sklepie internetowym nie ryzykujesz. Jeśli kupiony produkt nie będzie Ci odpowiadał, to odeślij nam go w ciągu 14 dni, a oddamy Ci pieniądze! Poniżej dowiesz się szczegółów.

zasady zwrotów

W Puchlandzie nie musisz się obawiać, że twój zakup będzie chybiony. Możesz w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny odesłać nam produkt, a my zwrócimy Ci za niego pieniądze!

Jeśli chcesz zwrócić towar, to wyślij go na adres naszej firmy w oryginalnym opakowaniu.

Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zwrócimy w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto które wskażesz.

Bardzo prosimy o nieużywanie kołder i poduszek, ponieważ takie zwroty nie będą uwzględniane!

2 letnia gwarancja

Jesteśmy pewni jakości naszych produktów! W ciągu 2 lat licząc od daty zakupu masz możliwość reklamacji każdego naszego produktu.

Wszystkie towary znajdujące się w ofercie sklepu Puchland są nowe oraz objęte rękojmią z tytułu wad ukrytych. Reklamacje z tytułu rękojmi będą rozpatrywane w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego.

Jeśli chcesz dokonać reklamacji należy: zawiadomić sklep o zamiarze złożenia reklamacji przy pomocy poczty elektronicznej lub telefonicznie (poniżej podano dane do kontaktu) oraz dostarczyć reklamowany towar na adres zawarty w kontakcie na naszej stronie internetowej.

W ciągu 14 dni od daty dostarczenia do sklepu reklamowanego produktu otrzymasz pisemną odpowiedź na złożoną reklamację.

W przypadku uznania reklamacji towar zostanie naprawiony lub wymieniony na wolny od wad i ponownie dostarczony na koszt sprzedawcy lub serwisu gwarancyjnego.

Jeżeli naprawa lub wymiana towaru nie będzie możliwa, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

jak zwrócić towar?

Prosimy o skontaktowanie się naszym Biurem Obsługi Klienta.
Wystarczy wysłać do nas e-mail na adres sklep@puchland.com
lub zadzwonić na numer (+48) 601 276 907.

Ewentualnie prosimy przysłać produkty na nasz adres w oryginalnym opakowaniu wraz z numerem zamówienia  dostępnym na stronie Twoje konto