Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czy nasze kołdry i poduszki są antyalergiczne?

2019-05-10
Czy nasze kołdry i poduszki są antyalergiczne?

Producent kołder antyalergicznych


Staramy się aby wszystkie nasze wyroby były antyalergiczne. Poniżej dowiesz się o potrójnej ochronie, jaką zastosowaliśmy, aby pozbawić alergenów naszą kołdrę i co to oznacza.

1) Gęściej utkana bawełna - kołdry i poduszki dla alergików

Dzięki dobraniu specjalnie gęsto utkanej bawełny okalającej puch (ok. 112 nici / cm2), hamujemy proces przedostawania się pyłków, kurzu i roztoczy do wnętrza kołdry. Tym samym będąc alergikiem możesz znacznie wydłużyć okres, po którym kołdrę trzeba będzie oddać do czyszczenia, prania i odpylania.

2) Puch odpylony i wyprany - sterylnie czysty

Dzięki obróbce pierza i puchu usunięte zostają pyłki, zanieczyszczenia, tłuszcz i nieprzyjemny zapach, a suszenie w wysokiej temperaturze zabija roztocza i inne drobnoustroje. Proces ten poprawia właściwości izolacyjne, lekkość, a także sprawia, że puch nie powoduje reakcji alergicznych.

Surowiec po obróbce termicznej jest czysty, bardziej sprężysty i ma ładny zapach. 
Ponadto, co jest dla Ciebie najważniejsze, jest pozbawiony alergenów.

3) Odpowiedni wkład

Na etapie pozyskiwania odpowiedniego surowca, staramy się by były to puch i pierze najwyższej jakości. Pozyskujemy wyłącznie surowiec świeży, kupując pierze od rolników na terenie Polski i innych krajów europejskich.

Co to oznacza?

Czytając o naszej potrójnej ochronie być może zastanawiasz się, czy wystarczy ona do zapewnienia Tobie komfortowego snu bez kłopotów z alergią. Otóż jesteśmy przekonani, że tak. Jeśli jednak będzie inaczej, możesz w ciągu 14 dni oddać nam kołdrę, a my oddamy Ci pieniądze (nie licząc kosztów przesyłki).

Pomimo zastosowania gęściej utkanej bawełny i sterylnego czyszczenia puchu z czasem pyłki mogą przeniknąć do wnętrza kołdry. Na szczęście w Puchlandzie możesz zamówić czyszczenie kołdry i przez kolejne lata cieszyć się zdrowym, komfortowym i ciepłym snem.

Czyszczenie kołdry specjaliści zalecają wykonać co 5 lat, a w przypadku alergików co 3 lata.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 2973 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
rewelacyjna, kupiłam wersję letnią z puchu gęsiego
2024-05-22
Profesjonalne.
pixel