PODUSZKA PUCHOWA VIP BATYSTOWA 50x50 UNIWERSALNA BIAŁA

Polecane!
  • PODUSZKA VIP BATYSTOWA
  • Spełnia najwyższe oczekiwania
  • Seria luksusowych poduszek przewyższająca wszelkie oczekiwania!
  • PODUSZKA PUCHOWA VIP BATYSTOWA 50x50 UNIWERSALNA BIAŁA
  • PODUSZKA PUCHOWA VIP BATYSTOWA 50x50 UNIWERSALNA BIAŁA
  • PODUSZKA PUCHOWA VIP BATYSTOWA 50x50 UNIWERSALNA BIAŁA
  • PODUSZKA PUCHOWA VIP BATYSTOWA 50x50 UNIWERSALNA BIAŁA
  • PODUSZKA PUCHOWA VIP BATYSTOWA 50x50 UNIWERSALNA BIAŁA
  • PODUSZKA PUCHOWA VIP BATYSTOWA 50x50 BIAŁA
Kod produktu: VIP5050-2-1
Gwarancja: 24 miesiące
258,00 zł
/ szt.

W zestawie

PODUSZKA VIP!

Spełnia najwyższe oczekiwania

Seria luksusowych poduszek przewyższająca wszelkie oczekiwania!

Co wyróżnia poduszki puchowe z serii VIP ? 

Wypełnienie: luksusowy biały puch gęsi polskiej. Puch ten wyróżnia się niezwykłą lekkością i sprężystością oraz delikatnością dla twojej głowy. 

Tkanina: Cienki, miękki, lekko prześwitujący batyst bawełniany. Utkany specjalnie do wyrobów z puchem – wyjątkowa gęstość tkania sprawia, że nawet najdrobniejsze cząsteczki nie wydostają się na zewnątrz.

 Gwarantujemy kolorowe sny!

 


 

rozmiar 40x40, 50x50, 65x65, 40x60, 50x60, 50x70, 50x75, 50x80, 70x80, 80x80
kolor biały
wysokość poduszki uniwersalna
tkanina wyjątkowo delikatny batyst bawełniany zachowujący właściwości antyalergiczne (bawełna 100%) 
wypełnienie 100% puch gęsi białej polskiej, klasa A1, sprężystość puchu 700 CUIN
waga wypełnienia 40x40- 230 gramów, 50x50- 360 gramów, 65x65- 600 gramów, 40x60- 340 gramów, 50x60- 430 gramów, 50x70- 500 gramów, 50x75- 535 gramów, 50x80- 570 gramów, 70x80- 800 gramów, 80x80- 920 gramów
wykonanie podwójny szew, delikatna lamówka
pielęgnacja czyścić w wyspecjalizowanych zakładach, wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych
opakowanie transparentna oddychająca torba, materiałowo-foliowa
gwarancja 2 letnia gwarancja producenta. 14 dni na zwrot towaru
inne poduszka antyalergiczna
pochodzenie puchu Polska
wyprodukowano Polska

 


 

 W jaki sposób przygotowujemy wsad do naszych wyrobów?

 Naszym celem jest osiągniecie pełnej sterylności i jak najlepszej sprężystości puchu i pierza. Rzecz pierwsza- to sortowanie. Oddzielamy duże pióra od mniejszych lub w przypadku puchu - izolujemy pierze od puchu. Następnie puch lub pierze są prane wodnie. Następuje oczyszczenie i usunięcie cząstek nie nadających się do użytku. Kolejny krok, to suszenie w wysokiej temperaturze (120 stopni). Dzięki temu wsad jest sterylny, a puch otwiera się, dzięki czemu uzyskuje znakomitą sprężystość. Ostatni etap to odpylanie, więc mechaniczne usunięcie ewentualnego kurzu. Efekt? Czysty, sprężysty i antyalergiczny wsad :)

Czy nasze kołdry są pikowane?

Niezupełnie. Stosujemy trudniejsze ale lepsze rozwiązania. Nasze kołdry są uszyte w technologii kasetonowej. W miejscu gdzie w kołdrze pikowanej jest szew, my stosujemy wewnętrzną siateczkę. Dzięki temu nie ma tzw. "zimnej strefy" a puch się nie przemieszcza. Takie inlety stosujemy zarówno w nowych produktach jak i przy usłudze renowacji.

Nasze produkty wszystkie są antyalergiczne!

Staramy się aby wszystkie nasze wyroby były antyalergiczne. Poniżej dowiesz się o potrójnej ochronie, jaką zastosowaliśmy, aby pozbawić alergenów naszą kołdrę i co to oznacza.

1. gęściej utkana bawełna. Dzięki dobraniu specjalnie gęsto utkanej bawełny okalającej puch (153 nici / cm2), hamujemy proces przedostawania się pyłków, kurzu i roztoczy do wnętrza kołdry. Tym samym będąc alergikiem możesz znacznie wydłużyć okres, po którym kołdrę trzeba będzie oddać do czyszczenia, prania i odpylania.

2. puch odpylony i wyprany - sterylnie czysty Dzięki obróbce pierza i puchu usunięte zostają pyłki, zanieczyszczenia, tłuszcz i nieprzyjemny zapach, a suszenie w wysokiej temperaturze zabija roztocza i inne drobnoustroje. Proces ten poprawia właściwości izolacyjne, lekkość, a także sprawia, że puch nie powoduje reakcji alergicznych. Surowiec po obróbce termicznej jest czysty, bardziej sprężysty i ma ładny zapach. Ponadto, co jest dla Ciebie najważniejsze, jest pozbawiony alergenów.

3. odpowiedni wkład. Na etapie pozyskiwania odpowiedniego surowca, staramy się by były to puch i pierze najwyższej jakości. Pozyskujemy wyłącznie surowiec świeży, kupując pierze od rolników na terenie Polski i innych krajów europejskich.

Co to oznacza?

Czytając o naszej potrójnej ochronie być może zastanawiasz się, czy wystarczy ona do zapewnienia Tobie komfortowego snu bez kłopotów z alergią. Otóż jesteśmy przekonani, że tak. Jeśli jednak będzie inaczej, możesz w ciągu 14 dni zwrócić nam kołdrę, a my oddamy Ci pieniądze.

 

Dlaczego warto kupić u nas kołdry i poduszki? 

Jako jedyni w Polsce posiadamy trzy prestiżowe certyfikaty zapewniające o najwyższej jakości produktu oraz o humanitarnym traktowaniu zwierząt. 

 Czym jest RDS?

Responsible Down Standard to niezależny, dobrowolny i globalny standard dotyczący odpowiedzialnego pozyskiwania puchu. Norma RDS została opracowywana przy wsparciu grup działających na rzecz ochrony praw zwierząt, ekspertów branżowych i sprzedawców detalicznych. Standard ten zapewnia kontrolę pochodzenia produktu na każdym etapie, począwszy od farmy, a kończąc na samym produkcie. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że puch oraz pierze znajdujące się w wybranych przez nich produktach posiada certyfikat RDS. Certyfikat ten zapewnia, że puch i pierze pochodzą z kaczek i gęsi, które były dobrze traktowane. Oznacza to zapewnienie im odpowiednich warunków przez cały okres hodowli, od pisklęcia do uboju. Ptaki nie cierpią także z powodu bólu i strachu, nie są przymusowo karmione, ani nie pozyskuje się surowca od żywych ptaków.

Czym jest DOWNPASS? 

DOWNPASS opiera się na standardach określonych w Europejskiej Konwencji o Ochronie Zwierząt Hodowlanych, dotyczącej prawidłowego chowu zwierząt i różnych wymogów jakościowych w odniesieniu do piór i puchu .DOWNPASS jednoczy kryteria kontroli etycznej i jakościowej, dokumentując pochodzenie (identyfikowalność) piór i puchu od ptactwa wodnego (kaczek i gęsi), używanego jako materiał wypełniający do odzieży, sprzętu outdoorowego i pościeli. Dzięki certyfikatowi DOWNPASS, zarówno gotowe produkty (np. puchowe kurtki, kołdry, poduszki), jak i pojemniki transportujące puch i pierze (na przykład pakowane w worki) można prześledzić aż do końca łańcucha kontroli. Oprócz kontroli pochodzenia materiału wypełniającego, produkty DOWNPASS również podlegają dodatkowej kontroli jakości. Produkty są kupowane od sprzedawców detalicznych i sprawdzane przez akredytowany instytut badawczy pod nadzorem notariusza. Kontrola ta ma na celu ustalenie, czy skład  jest zgodny z obowiązującymi wymogami dotyczącymi etykietowania (np. DIN EN 12934 lub porównywalne krajowe / międzynarodowe wymagania dotyczące etykietowania). W szczególności sprawdzają, czy proporcja puchu i piór określonych na etykiecie jest prawidłowa.
Naruszenie etycznych i / lub jakościowych kryteriów kontroli wypełnień w systemie DOWNPASS powoduje natychmiastowe wszczęcie postępowania dyscyplinarnego i może doprowadzić do cofnięcia pieczęci pod nadzorem notariusza.

W jaki sposób PUCHLAND odnosi korzyści z posiadania tych certyfikatów?

Dobro zwierząt jest najwyższym priorytetem firmy PUCHLAND. Puch używany do naszych produktów jest więc staranie wybierany, aby mieć pewność, że pochodzi od dostawców, którzy przestrzegają surowych norm odpowiedzialnego traktowania zwierząt. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że puch oraz pierze znajdujące się w wybranych przez nich produktach spełnia najwyższe normy.

Tabela porównawcza poduszek
Kolekcja poduszek Tkanina Rodzaj wypełnienia Klasa puchu Sprężystość puchu
Classic 100%  bawełna 10% puch, 90% pierze (kacze/gęsie) klasa A3 250 CUIN
Standard 100%  bawełna 30% puch, 70% pierze gęsie klasa A1 450 CUIN
Silver Syberyjska 100%  bawełna 60% puch, 40% pierze gęsie klasa A1 500 CUIN
VIP Batystowa batyst 100%  bawełna 100% puch gęsi polskiej klasa A1 700 CUIN
Royal satyna 100%  bawełna 100% puch gęsi lęgowej polskiej klasa A1 900 CUIN

 

 

Parametry techniczne:
Sprężystość
Sprężystość
700 CUIN
Tkanina
Tkanina
Wyjątkowo delikatny batyst bawełniany zachowujący właściwości antyalergiczne (bawełna 100%)
Wkład
Wkład
100% puch biały gęsi polskiej, klasa A1
Waga wsadu
Waga wsadu
40x40- 230 gramów
,
50x50- 360 gramów
,
65x65- 600 gramów
,
40x60- 340 gramów
,
50x60- 430 gramów
,
50x70- 500 gramów
,
50x75- 535 gramów
,
50x80- 570 gramów
,
70x80- 800 gramów
,
80x80- 920 gramów
Wykończenie
Wykończenie
Podwójny szew, delikatna lamówka
Kolor
Kolor
Biały

24 miesiące

24 miesiące
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Poradnik zakupowy

2022-12-28

Jak pozycja podczas spania wpływa na sen?

Jak pozycja podczas spania wpływa na sen?
Czy to, w jakiej pozycji śpisz, ma rzeczywiście wpływ na to, czy się wysypiasz i jakie jest Twoje samopoczucie w ciągu dnia? Sprawdź w naszym wpisie.
2022-09-27

Czego nie robić w ciągu dnia, by poprawić jakość swojego snu?

Czego nie robić w ciągu dnia, by poprawić jakość swojego snu?
Nikogo nie trzeba przekonywać, że sen jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia, samopoczucia i kondycji. I choć jedna zarwana noc nie czyni bezsenności, to wiele osób zastanawia się, jak zadbać o higienę odpoczynku. My natomiast skupimy się na tym, czego nie robić w ciągu dnia, by dobrze spać.
2022-08-24

Jakie są domowe sposoby na bezsenność?

Jakie są domowe sposoby na bezsenność?
Jak zasnąć, gdy mamy z tym duże trudności? O tym w najnowszym tekście!
2022-07-29

Jak spać, żeby się wyspać?

Jak spać, żeby się wyspać?
Chcesz codziennie wstawać wypoczęty i zregenerowany? W najnowszym tekście podsuwamy kilka wskazówek jak to zrobić!
Opinie naszych klientów
5/5
Joanna, Wroclaw
" Ekstra Klasa "
5/5
Aneta, Mińsk Mazowiecki
Bardzo wygodna
5/5
Gosia, GLIWICE
naprawdę wysokiej klasy poducha !
5/5
Gosia, GLIWICE
wspaniała poducha, mam nadzieję że długo mi posłuży !
5/5
Jerzy, Pruszcz Gdański
Towar klasy Premium . Sen na takiej poduszce to sama przyjemność .
5/5
Marlena, Chojnice
bardzo dobra jakość, wygodna miękka poduszka. Polecam!
5/5
Sebastian, Poznań
Wyższa niż się spodziewałem, ale bardo ładnie uszyta i faktycznie ma przyjemny delikatny zapach. Żaden sztuczny wypełniacz nie zapewnia takiego komfortu jak puch.
5/5
Jolanta, Elbląg
Podusia z puchlandu jest mięciutka (poprzednia ma 3 lata), wykonana w sposób doskonały, puch się nie zbija i nie prz\emieszcza iw ogóle jest super. Poprzednią zamówiłam wysoką i taka jest do dzisiaj, natomiast tę zamówiłam na prezent i będzie to prezent doskonały. Marzę o kołdrze z puchlandu ale trochę dla mnie za droga.
5/5
Sebastian, Katowice
Poduszki które kupiłem dla rodziców okazały się na tyle atrakcyjne, że zamówiłam kolejne dla siebie. Cóż więcej dodawać.
5/5
Wojciech, Warszawa
Przyjemna poduszka.
5/5
Ewa, Gdynia
Bardzie dóbra i estetyczna poduszka dziękuje nadzoru
5/5
Grzegorz, Wrocław
Genialna poduszka!
5/5
Grzegorz, Wrocław
Genialna poduszka!
5/5
Stanisław, Bielawa
Opinia o poduszce jest taka sama jak poprzednio napisałem o trochę mniejszych rozmiarach: poduszka miękka, sprężysta, jak na razie puch nie "zbija" się. Po przesłanej nocy wystarczy ją strzepnąć by przybrała swój pierwotny kształt. Śpi się na niej bardzo wygodnie. Produkt godny polecenia.
5/5
Stanisław, Bielawa
Poduszka miękka, sprężysta, jak na razie puch nie "zbija" się. Po przesłanej nocy wystarczy ją strzepnąć by przybrała swój pierwotny kształt. Śpi się na niej bardzo wygodnie. Produkt godny polecenia.
5/5
Maria, Bydgoszcz
Kupiłam cudowną poduszkę z samego puchu, jest puszysta, mięciutka i wreszcie mogę wygodnie spać!! Polecam wszystkim i dziękuję
5/5
Joanna, Klaudyn
Poduszka mięciutka bardzo wygodna.polecam.
5/5
Katarzyna, Ulvenhout
Zamawiam kolejny raz w Puchland. Kołdry są lżejsze niż piórko i naprawdę ciepłe. Poduszki są bardzo dobrze wypełnione.
5/5
Katarzyna, Ulvenhout
Zamawiam kolejny raz w Puchland. Kołdry są lżejsze niż piórko i naprawdę ciepłe. Poduszki są bardzo dobrze wypełnione.
5/5
Jan, Włocławek
Super poduszka
5/5
Jadwiga, Milicz
Poduszka idealna...
5/5
Irena, Stalowa Wola
Bardzo dobra jakość. Super jasiek. Polecam firmę i produkt.
5/5
Diana, Głogów
Wygodna, miękka, puchowa
5/5
Katarzyna, Ostrów Mazowiecka
Batyst przemiły w dotyku, poduszka bardzo miękka i puszysta.
5/5
Renata, Warszawa
Piękna, sprężysta i miękka
5/5
Bożena, Warszawa
Zgodna z opisem. Bardzo ładna.
5/5
Arkadiusz, Starowa Góra
Super poduszki
5/5
Théresa, Märsta
Poduszka jest ladnie wykonczona , a jej największą zaleta jest to że nie jest zbyt wysoka ani zbyt niska.Rozumiem, że producent sam ja nazwal " bestsellerem."
5/5
Kinga, Włocławek
Ok
5/5
Arleta, Gorzów Wielkopolski
Super produkt , bardzo szybka realizacja. Jestem bardzo zadowolona. Polecam
5/5
Wioleta, Suwałki
Produkt dobrze wykonany. Poduszka jest przyjemnie miękka. Po 2 tygodniach uzytkowania nic się z nią nie dzieje a puch nie traci swojej sprężystości. Jestem zadowolona z zakupu. Produkt sprostał oczekiwaniom. Polecam
5/5
Katarzyna, Stara Kiszewa
poduszka rewelacyjna
5/5
Katarzyna, Stara Kiszewa
Poduszka bardzo wygodna i miła
5/5
Jolanta, Katowice
Poduszka puchata, mięciutka, starannie wykonana. Wystarczą dwa lekkie strzepnięcia i wraca do swojego fasonu. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
5/5
Urszula, Białystok
poduszkę określam jednym słowem boska !!! Po wyjęciu z opakowania pomyślałam sobie o Boże na tym nie da się spać jest taka wysoka ale jak się póżniej okazało układa się do głowy idealnie oczywiśie trzeba lubić spać wyżej . polecam z całego serca
5/5
Basiaorawska@gmail.com, Mikołów
Poduszki zgodne z opisem i leciutkie jak piórko.
5/5
Adrianna, Oświęcim
Poduszka fantastyczna. Sprężysta, zapadam się w nią jak dziecko. Z powodu bólu karku, to 4 poduszka kupiona na przestrzeni miesiąca. Ta jest ostatnia! Żadna nie spełniała moich oczekiwań. Rewelacja, polecam niezdecydowanym.
5/5
Maria, Rzeszów
Poduszka spełnia moje oczekiwania. Batyst jak sama nazwa wskazuje materiał doskonałej jakości. Kupiłam niską bo chciałam, żeby była miękka i jestem zadowolona za zakupu.
5/5
Maria, Rzeszów
Poduszeczka bardzo mi odpowiada. Batyst jak sama nazwa wskazuje materiał doskonały. Kupiłam niską bo chciałam, żeby była bardziej miekka i spełnia moje wymagania.
5/5
Marzena, Mierzyn
Prawdziwy Jasiek. Świetnie się dopasowuje i w końcu wstaję bez bólu karku i bez mokrych włosów.
5/5
Irena, Gdańsk
Polecam wszystkim poduszki puchowe VIP!!!
5/5
Sylwia, Murowana Goślina
Mam jaśka 40x40 vip. Od roku. Nic się nie dzieje. Wysoki nadal Nic nie wychodzi z niego. Polecam
5/5
Barbara, Wyszków
Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu.
5/5
Barbara, Wyszków
Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu.
5/5
Barbara, Wyszków
Dzięki za najprawdziwszy puch gęsi. Spanie królewskie.
5/5
Maria, Poznań
Poduszka rewelacyjna. Gorąco polecam. Lepiej kupić coś wartościowego, porządnego, droższego niż "byle co" i tańszego.
5/5
Marek, Łódź
Zgodna z opisem czyli bardzo dobra.
5/5
Marek, Łódź
Zgodna z opisem czyli bardzo dobra.
5/5
Jerzy, Stargard
Dobra poduszka, batyst mógłby mniej szeleścić.
5/5
Barbara, Bielsko-Biała
Poduszkę kupiłam dla córki. Mięciutka, cudna.
5/5
Małgorzata, Warszawa
Bardzo wygodna, idealna do spania na boku.
5/5
Małgorzata, Warszawa
Dziecko chętnie śpi, główka dziecka nie poci się.
5/5
Malgorzata, Skarbimierzyce
Faktycznie niska, mila w dotyku i dobrej jakosci poduszka
5/5
Krzysztof, Stanowice
Spełnia oczekiwania.
5/5
Barbara, Nowa Ruda
towar spełnia moje oczekiwania
5/5
Danuta, Zabrze
To już kolejne poduszki od tego producenta które znalazły miejsce w mojej rodzinie :)polecam
5/5
Martyna, Gdynia
Cudowna! Bardzo mi odpowiada - śpię tylko na boku.
5/5
Agnieszka, Wroclaw
Wspaniała poduszka. Wybrałam uniwersalną i faktycznie ani nie jest za wysoka ani za niska.
5/5
Grażyna, Kędzierzyn-Koźle
super jakość, bardzo wygodna , polecam :)
5/5
Renowacja
od20

Zamów renowację pościeli

Zadbaj o swoją pościel i umów się z nami na czyszczenie! To proste - wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a nasz konsultant do Ciebie zatelefonuje. Możliwy odbiór od Państwa i dostawa do domu za pośrednictwem kuriera. Renowacja zawiera wymianę inletu oraz czyszczenie wkładu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 2043 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-01-27
Bardzo dobra obsługa
2023-01-24
szybko, rzetelnie, konkretnie, towar wysokiej klasy
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel